O mnie

Jestem Wedding Planerką z certyfikatem Polskiej Akademii Ślubnej Perfect Day, rekomendowanej przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych.
Dzięki mojemu doświadczeniu, kreatywności oraz intuicji z pasją realizuję zarówno tradycyjne jak i te najbardziej szalone pomysły weselne. Jako Osobista Konsultantka Ślubna jestem Waszą przewodniczką, pomagam w wyborze, dbam o Wasz spokój i konsekwentnie pilnuję szczegółów ceremonii oraz harmonogramu przyjęcia weselnego.
Jako członkini Polskiego Stowarzyszenia Wedding Plannerów nieustannie szukam nietuzinkowych pomysłów i rozwiązań, aby sprostać Waszym oczekiwaniom, a wszystko po to, by Ten Dzień był dla Was wyjątkowym i pełnym radości wydarzeniem.
Swoją pomoc oferuję wszystkim Parom, które pragną powierzyć organizację ślubu i przyjęcia weselnego Profesjonalistce. Serdecznie zapraszam do współpracy!
Wasza Osobista Konsultantka Ślubna Paulina Juśkiewicz

W pracy

W codziennej pracy Konsultantki Ślubnej towarzyszy mi pasja i zaangażowanie, a nowe wyzwania inspirują mnie do kreatywnego podejścia do tworzenia niepowtarzalnych projektów. Najważniejsze jest poznanie Waszych potrzeb bym mogła zaproponować Wam najlepszych rozwiązań, które będą uszyte na Waszą miarę i tylko i wyłącznie specjalnie dla Was. Bazując na Waszej wizji i moim doświadczeniu RAZEM stworzymy wyjątkową oprawę tego Wielkiego Dnia! Zapraszam serdecznie do obejrzenia galerii, zobaczycie tam jak pracuję , ponadto relacje z wydarzeń i ślubów, które przygotowałam do tej pory.

Moje atuty

Współpraca z firmami z całego kraju

Wysoki poziom zaangażowania w projekty

Wyjątkowe wyczucie i takt w doradztwie

Elastyczne dopasowanie budżetu do potrzeb