Porady

Koronawirus vs. Śluby 2020 – Przedślubny stres

Koronawirus vs. Śluby 2020 – Przedślubny stres

     Przygotowania do ślubu i wesele to bardzo emocjonujący czas. W obecnej sytuacji w jakiej się znaleźliśmy, a która jak wiemy nie jest dla nikogo łatwa, najwiekszy stres, lęk przed chorobą swoją lub bliskich, frustrację na zakazy/nakazy przeżywają Pary Młode. Zależy Wam, aby wszystko odbyło się zgodnie z planem i tak jak to sobie wymarzyliście, ale nie pozwólcie aby emocje wzięły górę nad rozsądkiem. Szczególnie teraz kiedy w czasie pandemii zostały wprowadzone RZĄDOWE RESTRYKCJE, DOTYCZĄCE ŚLUBÓW KOŚCIELNYCH 😰🧐
 
„Pary, które kościelne śluby mają zaplanowane w najbliższych tygodniach, muszą podlegać nowym rządowym restrykcjom, zgodnie z którymi do 11 kwietnia może w nich uczestniczyć – poza kapłanami – maksymalnie pięć osób. Podobne zasady już od kilku tygodni obowiązują w urzędach stanu cywilnego.
 
– Po każdej uroczystości stół jest odkażany, a także długopisy – mówi dyrektor Urzędu Stanu Cywilnego we Wrocławiu Henryk Kalinowski, a Dariusz Sadowski z Urzędu Miasta Szczecin zwraca uwagę, że „przed wejściem na salę każdemu jest mierzona temperatura, a obecni muszą zdezynfekować ręce”.”
 
Dla nas wszystkich to będzie trudne doświadczenie. Niestety część wesel zostanie przełożona na późniejsze terminy, na kolejne miesiące lub zostaną zaplanowane na przykład w środku tygodnia. Wierzę jednak, że ta sytuacja nie zrujnuje wszystkich Waszych planów i jestem pewna, że już niedługo restrykcje zostaną zniesione, a my powrócimy do wspólnych spotkań, przymierzalni, degustacji i kreatywnych sesji zdjęciowych z Wami w roli głównej 😍🤩
I’ll Promise You 😉
Wedding Planner – Paulina Juśkiewicz
#śluby2020 #koronawirus #ślubneSOS #nowerestrykcje #wedding #ślubykościelne #wesele #organizacjaślubu #weddingplanner #konsultantkaślubna #promiseyou #konsultacjeślubne  #promiseyouweddingplanner #USC
 
Źródło: tvn24.pl
Start the day with a smile and finish it with champagne !

Start the day with a smile and finish it with champagne !

„Start the day with smile and finish with champagne”. Jako konsultantka ślubna to właśnie  z taką myślą rozpoczynam dzień z każdą Panną Młodą, której towarzyszę  przez wszystkie przygotowania, uroczystość ślubną oraz przyjęcie weselne tego Wielkiego Dnia. Ale kto powiedział, że aby napić się szampana musimy czekać aż do wieczora… 😉 Otóż stwierdzono, iż są „szampany, którymi chcesz zaczynać dzień” i dlatego właśnie już od wczesnych godzin porannych kiedy makijażystka rozkłada swoje pędzle i przybory niezbędne do stworzenia wyjątkowego make up’u, moja Panna Młoda relaksuje się z kieliszkiem wspaniałych bąbelków w dłoni, by stres nie zniweczył wszystkich przygotowań, a uśmiech nie schodził z jej twarzy przez cały dzień.

Szampan to najwymowniejszy symbol elegancji i klasy, który towarzyszy nam w najdonioślejszych chwilach naszego życia i  jest nieodłącznym atrybutem naszego szczęścia i celebracji. Jednakże różnorodność szampańskich bąbelków jest ogromna, dlatego żeby zgłębić moją wiedzę i poznać pilnie strzeżone tajemnice producentów tego wyrafinowanego trunku, wybrałam się do Domu Braci Jabłkowskich na zorganizowany po raz pierwszy w Polsce – festiwal szampana, by móc oferować Wam Kochani tylko to co najlepsze.

Z okazji Warsaw Bubbles Day przygotowano liczne warsztaty, które prowadzili przedstawiciele domów oraz winnic najlepszych szampanów i win musujących pochodzących z Szampanii. Mieliśmy okazję również zobaczyć Josepha Seeletso i dowiedzieć się więcej na temat szampańskiego foodpairingu. Zaprezentowali się wszyscy przedstawiciele renomowanych wytwórni oferując degustacje ponad stu szampanów, podczas których nie zbrakło również nowości na polskim rynku. Moje serce i miano faworyta tego dnia zdobył luksusowy szampan Perrier-Jouët Belle Époque Rose, pod którym podpisuje się swoimi inicjałami P-J 😉 …choć nadal na szczycie mojej top listy wysokie miejsce zajmuje Taittinger Prestige Rose czy znamienity Billecart-Salmon.

Wśród męskiego grona na uwagę zasłużył „szampan gentelmanów” Pol Roger, którego smakoszem był sam Winston Churchill, ale ogromną przewagę zdobył bezkompromisowy pod względem jakości Bollinger, któremu wśród trunków jednorocznikowych trudno znaleźć godnego rywala. Musicie wiedzieć, że to ulubiony szampan Jamesa Bonda i brytyjskiego dworu królewskiego.

Patronem honorowym Warsaw Bubbles Day była Ambasada Francji, dlatego wszystko zostało  zorganizowane z największą klasą i najlepszym smakiem 😉

Gorąco zachęcam Was Kochani do tego, byście planując swój ślub i przyjęcie weselne rozważyli zakup szampana nie tylko na poczęstunek dla gości, ale również dla siebie, a może i nawet na całe przyjęcie jako alternatywę do wina, które i tak w ogromnych ilościach po przyjęciu zostaje. Ten dzień to Wasz wyjątkowy dzień, więc bawcie się szampańsko do samego rana!

Wasza Konsultantka Ślubna – Paulina Juśkiewicz

Kategorie