Realizacje

Ola i Bartek

Miłość połączyła ich w pracy. Uwielbiają zdrowy styl życia i eksperymenty kulinarne, a z każdej podróży przywożą nowe smaki. Elegancja i oryginalność powitały nas w Jacht Clubie Jachranka, a świetna zabawa trwała do białego rana!

Magda i Maciek

Poznali się na przyjęciu u znajomych i zakochali w sobie bez pamięci. To wyjątkowa para, która ceni elegancję i posiada wyjątkowy styl. Na miejsce ślubu wybrali Venecia Palace, a w podróż poślubną udali się na Malediwy…

Aga i Balon

Pokochali się od pierwszego wejrzenia i postanowili się już nie rozstawać na zawsze. Na ślub i przyjęcie weselne goście zjechali tłumnie do Góry Kalwarii i tam bawili sie pysznie do świtu.
Ania I Tomek

Los złączył ich na przekór wszystkiemu. Ta para, która kocha luz, swobodę i niezależność. Pobrali się na Starym Mieście w Warszawie, a następnego dnia zamienili miasto w nadmorski kurort, by zdala od zgiełku cieszyć się już tylko sobą…

Magda i Marcin
Poznali się na zabawie sylwestrowej. To niezwykła i wyjątkowa para, która rozsiewa pozytywne fluidy gdziekolwiek się pojawi. Ślub w stylu vintage odbył się ….

Ania i Tomek

Ta nietuzinkowa i zwariowana para najbardziej kocha siebie, styl vintage i oryginalny look. Ślub i wesele było wyjątkowe z nuta szaleństwa w każdym detalu…

Rekomendacje

Masz pytania?

Aby Wasze wesele było idealne, będę potrzebować trochę czasu. Nie czekaj, aż będzie zbyt późno. Jestem dla Was od początku do końca i zajmę się każdym szczegółem.

Pamiętajcie! Przygotowania należy rozpocząć znacznie wcześniej, aby zabezpieczyć termin oraz miejsce, muzykę, samochody i tysiąc innych rzeczy, o których być moze nawet jeszcze nie myśleliście!