Organizacja
Ślubu i wesela

Jako osobista Konsultantka ślubna Promise You zajmuję się planowaniem wesela w każdym najdrobniejszym szczególe. Reprezentuję Was dokonując wszelkich rezerwacji, terminów spotkań, negocjuję umowy z usługodawcami i co najważniejsze – dbam by zapisy umów chroniły Was nawet w przypadku nieprzewidzianych okoliczności. Pomagam w doborze motywu przewodniego, proponuję stylizacje ceremonii oraz przyjęcia weselnego. Organizacja ślubu z Promise You będzie dla Was czasem prawdziwej radości z przygotowań do nowej drogi życia.
Budżet nie jest najważniejszy, służę swoją pomocą i doświadczeniem, zwłaszcza jeśli Wasze założenia finansowe nie są wysokie. Wszystkie propozycje dopasuję do Waszych indywidualnych oczekiwań.

Organizacja wesela z moją pomocą, Waszą osobistą Konsultantką Ślubną, to gwarancja, że tego dnia wszystko pójdzie zgodnie z planem tak jak tego oboje pragniecie. W tym Wyjątkowym Dniu będę Wam towarzyszyć dyskretnie, koordynując przebieg całej uroczystości lub jedynie uczestniczyć w jej części. Zakres działania dopasujemy indywidualnie do Waszych oczekiwań, dzięki czemu w dniu Waszego ślubu będziecie mogli cały Wasz czas i uwagę w pełni poświęcić przede wszystkim sobie, rodzinie i bliskim.

Profesjonalnie

Elegancko

Stylowo

Ze smakiem

Dzień Ślubu na zawsze zostanie w Waszej pamięci, a utrwalone na fotografiach momenty będą długo wspominane przez kolejne pokolenia.

Te najważniejsze chwile w życiu, często okupione są wieloma godzinami męczących i stresujących przygotowań. Pozwól sobie, aby ta emocjonalna i duchowa strona ceremonii ślubu była tą najważniejszą. Dlatego ja, jako Wasza osobista Konsultantka Ślubna będę Waszą przewodniczką, pomogę w wyborze, zadbam o Wasz spokój, dopilnuję każdego szczegółu i sprawię by ten dzień był dla Was wyjątkowym i pełnym radości wydarzeniem.

Wasza Konsultantka Ślubna
Paulina Juśkiewicz

Pomise You to obietnica, że Wasz ślub i wesele
będą absolutnie wyjątkowe!
Exit mobile version