Oferta

Jeśli zajmuje Cię praca zawodowa, brakuje czasu na przygotowania, lub mieszkacie za granicą, a ślub ma się odbyć w Polsce i oczekujecie wysokich standardów, niebanalnych atrakcji i zachwytu gości – to  ja, jako Wasza osobista Konsultantka Ślubna spełnię te marzenia!

Służę pomocą na każdym etapie realizacji ceremonii ślubnej i przyjęcia weselnego. Będę Waszą przewodniczką, pomogę w wyborze, zadbam o Wasz spokój, dopilnuję każdego szczegółu i sprawię by ten dzień był dla Was wyjątkowym  wydarzeniem.

Oferta Promise You skierowana jest do Par,które potrzebują pomocy w pełnej organizacji ślubu i wesela oraz do Par, które potrzebują wsparcia jedynie w wybranym zakresie usługi Konsultantki Ślubnej.

Konsultacja z Promise You to

oszczędność czasu

oszczędność pieniędzy

pomoc w podejmowaniu decyzji

spokojny sen

Zapraszam na spotkanie, na którym  otrzymasz kompedium niezbędnej wiedzy w zakresie organizacji wybranego przez Ciebie wydarzenia lub uroczystości ślubnej i weselnej. Przygotuję specjalnie dla Ciebie zbiór porad i praktycznych zasad, dzięki któremu zaoszczędzisz godziny spędzone na poszukiwaniu informacji w internecie na równych portalach, grupach na facebooku czy forach o tematyce ślubnej.

Pomise You to obietnica, że Wasz ślub i wesele
będą absolutnie wyjątkowe!
Exit mobile version