Organizacja
Ślubu i wesela

Jako osobista Konsultantka ślubna Promise You zajmuję się planowaniem wesela w każdym najdrobniejszym szczególe. Reprezentuję Was dokonując wszelkich rezerwacji, terminów spotkań, negocjuję umowy z usługodawcami i co najważniejsze – dbam by zapisy umów chroniły Was nawet w przypadku nieprzewidzianych okoliczności. Pomagam w doborze motywu przewodniego, proponuję stylizacje ceremonii oraz przyjęcia weselnego. Organizacja ślubu z Promise You będzie dla Was czasem prawdziwej radości z przygotowań do nowej drogi życia.

Budżet nie jest najważniejszy, służę swoją pomocą i doświadczeniem, zwłaszcza jeśli Wasze założenia finansowe nie są wysokie. Wszystkie propozycje dopasuję do Waszych indywidualnych oczekiwań.

Organizacja wesela z moją pomocą, Waszą osobistą Konsultantką Ślubną, to gwarancja, że tego dnia wszystko pójdzie zgodnie z planem tak jak tego oboje pragniecie. W tym Wyjątkowym Dniu będę Wam towarzyszyć dyskretnie, koordynując przebieg całej uroczystości lub jedynie uczestniczyć w jej części. Zakres działania dopasujemy indywidualnie do Waszych oczekiwań, dzięki czemu w dniu Waszego ślubu będziecie mogli cały Wasz czas i uwagę w pełni poświęcić przede wszystkim sobie, rodzinie i bliskim.

Pomise You to obietnica, że Wasz ślub i wesele
będą absolutnie wyjątkowe!

Profesjonalnie

Elegancko

Stylowo

Ze smakiem

Dzień Ślubu na zawsze zostanie w Waszej pamięci, a utrwalone na fotografiach momenty będą długo wspominane przez kolejne pokolenia.

Te najważniejsze chwile w życiu, często okupione są wieloma godzinami męczących i stresujących przygotowań. Pozwól sobie, aby ta emocjonalna i duchowa strona ceremonii ślubu była tą najważniejszą. Dlatego ja, jako Wasza osobista Konsultantka Ślubna będę Waszą przewodniczką, pomogę w wyborze, zadbam o Wasz spokój, dopilnuję każdego szczegółu i sprawię by ten dzień był dla Was wyjątkowym i pełnym radości wydarzeniem.

Wasza Konsultantka Ślubna
Paulina Juśkiewicz

Masz pytania?

Aby Wasze wesele było idealne, będę potrzebować trochę czasu. Nie czekaj, aż będzie zbyt późno. Jestem dla Was od początku do końca i zajmę się każdym szczegółem.

Pamiętajcie! Przygotowania należy rozpocząć znacznie wcześniej, aby zabezpieczyć termin oraz miejsce, muzykę, samochody i tysiąc innych rzeczy, o których być moze nawet jeszcze nie myśleliście!