Konsultacje

Jeśli zajmuje Cię praca zawodowa, brakuje czasu na przygotowania, lub mieszkacie za granicą, a ślub ma się odbyć w Polsce i oczekujecie wysokich standardów, niebanalnych atrakcji i zachwytu gości – to  ja, jako Wasza osobista Konsultantka Ślubna spełnię te marzenia! Moje Klientki zawsze traktowane są w sposób wyjątkowy i tak powinny się również czuć nie tylko w dniu swojego ślubu, ale też w trakcie przygotowań.

Służę pomocą na każdym etapie realizacji ceremonii ślubnej i przyjęcia weselnego. Będę Waszą przewodniczką, pomogę w wyborze, zadbam o Wasz spokój, dopilnuję każdego szczegółu i sprawię by ten dzień był dla Was wyjątkowym  wydarzeniem.

Oferta Promise You skierowana jest do Par,które potrzebują pomocy w pełnej organizacji ślubu i wesela oraz do Par, które potrzebują wsparcia jedynie w wybranym zakresie usługi Konsultantki Ślubnej.

 

Zapraszamy serdecznie na spotkanie, na którym Para Młoda otrzyma kompedium niezbędnej wiedzy w zakresie organizacji uroczystości ślubnej i weselnej. To specjalnie przygotowany zbiór porad i praktycznych zasad, który pozwoli Wam zaoszczędzić godziny spędzone w poszukiwaniu informacji w internecie na równych portalach ślubnych czy forach o tematyce ślubnej.

Konsultacja z Promise You to

oszczędność czasu

oszczędność pieniędzy

pomoc w podejmowaniu decyzji

spokojny sen

Pomise You to obietnica, że Wasz ślub i wesele
będą absolutnie wyjątkowe!

Masz pytania?

Aby Wasze wesele było idealne, będę potrzebować trochę czasu. Nie czekaj, aż będzie zbyt późno. Jestem dla Was od początku do końca i zajmę się każdym szczegółem.

Pamiętajcie! Przygotowania należy rozpocząć znacznie wcześniej, aby zabezpieczyć termin oraz miejsce, muzykę, samochody i tysiąc innych rzeczy, o których być moze nawet jeszcze nie myśleliście!